JUDO CAMP VODŇANY 2022 – SHRNUTÍ

I když Judo Camp ve Vodňanech znamená neodvratný konec prázdnin, na  kamarády z Písku, Strakonic a Příbrami se vždycky těšíme stejně jako oni na nás. Určitě i proto se letošního sedmého ročníku Judo Campu ve Vodňanech zúčastnilo 109 malých i velkých judistů – 87 aktivních a spokojených dětí a 22 milých a trpělivých trenérů. Mohlo by se zdát, že letošní léto je na sportování až příliš horké, ale nás od našich oblíbených aktivit vedro nemohlo odradit. A tak jsme jako vždycky poctivě každé ráno běhali kolem rybníka a každý den trénovali judo. Učili jsme se nové techniky a zdokonalovali ty známé. Nové zkušenosti jsme využili v závěrečném přátelském turnaji. Někteří z nás úspěšně složili zkoušky a získali vyšší kyu a za to si zaslouží velikou gratulaci. Užili jsme si i všechno ostatní, co k našemu společnému vodňanskému týdnu neodmyslitelně patří – kola, softball, volejbal, koupaliště, soutěže, diskotéku i noční bojovku. Měli jsme se zkrátka zase bezvadně. Každý rok se těšíme na nějaké překvapení – ta letošní byla dokonce dvě. První byly ukázky policejní práce a techniky,  druhé potápění s opravdovým potápěčským přístrojem. Pro většinu z nás bylo potápění jedním z nejlepších zážitků letošního campu. Další letošní novinkou je obrázek na účastnickém tričku. Letos je jeho autorem jeden z účastníků campu, Vojta Fryš z Tatranu. Rádi bychom založili novou tradici a na účastnické tričko tiskli naše vlastní obrázky. Návrhy na příští rok jsme střádali už během týdne. Víme, že bylo málo volného času, a tak obrázky budeme od dětí sbírat ještě celý podzim. Ukončení soutěže a výběr obrázku proběhne na konci listopadu na společném soustředění v Teplicích.

Vodňany 2022 jsou za námi, ať žijí Vodňany 2023!

Kompletní fotky si můžete stáhnout zde odkaz

1 – Judo Club Tatran Praha – 61 (Trenéři – Roman Kadlec IV.DAN, Eva Kocourková I.DAN, Dana Satscheková I.DAN, Petr Živný I.DAN, Jakub Horák 1.KYU ,Daniel Vaněk 1.KYU, Jan Kocourek 1.KYU ,Zuzana Kafková 2.KYU, Michal Chino 2.KYU, Vít Suchánek 2.KYU, Petr Živný ml. 2.KYU, Ondřej Kocourek 3.KYU, Lucka Živná 3.KYU)
2 – SK Judo 1990 Strakonice – 19 (Trenéři – Libor Pešek III.DAN, Alan Dubový I.DAN, Vít Špoula 1.KYU, Jiří Sedlecký 5.KYU)
3 – SKP Judo Písek – 26 (Trenéři – Jaroslav Branšovský III.DAN, Kačka Skuhrová 2.KYU)
4 – Judo klub Kodokan – 1 (Trenéři – Karel Kříž II.DAN)
5 – Samuraj Praha 2 – (Petr Elbogen III.DAN, Martin Klapka I.DAN)