JUDO CAMP VODŇANY 2021 – SHRNUTÍ

Stejně jako vloni jsme se ani letos s kamarády z Písku, Příbrami a Strakonic kvůli koronavirovým omezením celý rok neviděli. O to více jsme se všichni na Judo Camp těšili i přes to, že s ním ruku v ruce přichází i konec prázdnin. A tak se letošního čtvrtého ročníku Judo Campu ve Vodňanech zúčastnilo 100 malých i velkých judistů. Trenéři byli veselí a usměvaví a děti aktivní a spokojené. Počasí se přizpůsobilo naší dobré náladě, pršelo jen občas a sluníčko hřálo tak akorát. I letos jsme si tak kromě judo tréninků a ranního běhání užili i ostatní oblíbené sportovní a společenské aktivity – cyklovýlety, softball, indiánskou házenou, tabatu, volejbal, diskotéku, kouzelníka, noční bojovku a spoustu dalších. Protože dobrý judista má sílu nejen ve svalech, ale i v hlavě, soutěžili jsme i ve znalosti japonských slovíček a dějin a pravidel juda. Letošním úžasným překvapením bylo ještě novotou vonící koupaliště ve Vodňanech, které jsme stihli navštívit dokonce dvakrát. Měli jsme se zkrátka bezvadně, loučili jsme se jen neradi a už teď se těšíme na příští jubilejní pátý ročník.

1 – Judo Club Tatran Praha – 55 (Trenéři – Roman Kadlec III.DAN, Eva Kocourková I.DAN, Dana Satscheková I.DAN, Jakub Horák 1.KYU ,Daniel Vaněk 1.KYU, Zuzana Kafková 2.KYU, Michal Chino 2.KYU, Jan Kocourek 2.KYU)
2 – SK Judo 1990 Strakonice – 19 (Trenéři – Libor Pešek III.DAN, Alan Dubový I.DAN, Vít Špoula 1.KYU, Věra Votavová 2. KYU, Jiří Sedlecký 5.KYU)
3 – SKP Judo Písek – 24 (Trenéři – Jaroslav Branšovský III.DAN)
4 – Judo klub Kodokan – 2 (Trenéři – Karel Kříž II.DAN, Jitka Křížová I.DAN)

Kompletni fotky zde :

Fotky_Komplet