JUDO CAMP VODŇANY 2020 – SHRNUTÍ

Po dlouhé koronavirové přestávce jsme se na sebe letos všichni opravdu hodně těšili. A tak na účastníky letošního Judo campu ve Vodňanech čekala sice zamračená a uplakaná obloha, ale taky usměvaví a veselí trenéři. Počasí se brzy přizpůsobilo naší dobré náladě, pršelo jen občas a sluníčko hřálo tak akorát. Proto jsme si i letos kromě judo tréninků a ranního běhání užili i ostatní oblíbené sportovní aktivity – cyklovýlety, softball, indiánskou házenou, tabatu, volejbal, střelbu ze vzduchovky a spoustu dalších. Na koupaliště jsme letos nesměli, ale uspořádali jsme vodní štafety se závěrečnou vodní bitvou, která nás osvěžila stejně a bavila možná ještě trošku víc. Novinkou bylo seznámení se šestiletým policejním ovčákem Ronym a jeho psovodem, kteří nám předvedli ukázky své práce. Jejich dva kolegové nám zase ukázali úplně nové policejní auto a ochotně půjčili i některé součásti policejní výstroje. Mladší účastníci měli celotýdenní soutěž, která prověřila nejen sílu jejich těla. Zvířátková pamatovačka, pexeso a piškvorky dokázaly, že dobrý judista má sílu nejen ve svalech, ale i v hlavě. Nevynechali jsme ani oblíbené společenské večery, bylo kino i tradiční diskotéka. Letošního Judo campu ve Vodňanech se zúčastnilo 91 judistů od pěti do šedesáti jedna let a už se všichni těší na příští ročník.

1 – Judo Club Tatran Praha – 48 (Trenéři – Roman Kadlec III.DAN, Petr Živný I.DAN, Eva Kocourková I.DAN, Dana Satscheková I.DAN, Jakub Horák 1.KYU ,Daniel Vaněk 1.KYU, Zuzana Kafková 2.KYU, Michal Chino 2.KYU, Jan Kocourek 2.KYU, Monika Prieselová 5.KYU)
2 – SK Judo 1990 Strakonice – 22 (Trenéři – Libor Pešek III.DAN, Alan Dubový I.DAN, Vít Špoula 1.KYU, Věra Votavová 2. KYU, Jiří Sedlecký 5.KYU)
3 – SKP Judo Písek – 18 (Trenéři – Jaroslav Branšovský III.DAN)
4 – Judo klub Kodokan – 3 (Trenéři – Karel Kříž II.DAN, Jitka Křížová I.DAN)

Ztráty a nálezy :


Kompletni fotky zde :

Fotky_Komplet