JUDO CAMP VODŇANY 2019 – SHRNUTÍ

Letošní letní soustředění mělo být podle meteorologických předpovědí o hodně deštivější, než jsme si zvykli v posledních letech. Naštěstí meteorologům předpověď nevyšla a počasí bylo pro sport ideální. Na koupání to sice letos nebylo, ale jinak jsme vedle každodenních tréninků juda zvládli i všechny ostatní oblíbené aktivity – cyklovýlety, turnaje v softballu, vybíjené i indiánské házené, noční hru i fáborkový běh. Kondici jsme si zlepšovali nejen ranním běháním okolo rybníka, ale i aerobikem a tabatou. Celé dny jsme se věnovali sportu, a proto nás potěšily společenské večery. Měli jsme dvě diskotéky, kino, a dokonce přišel i kouzelník. Letošního judo campu ve Vodňanech se zúčastnilo přesně sto judistů od čtyř do šedesáti let, kteří už se těší, až se příští rok 15. srpna opět sejdou na judo kempu ve Vodňanech.

1 – Judo Club Tatran Praha – 53 (Trenéři – Roman Kadlec III.DAN, Petr Živný I.DAN, Eva Kocourková I.DAN, Dana Satscheková I.DAN, Daniel Vaněk 1.KYU, Zuzana Kafková 2.KYU, Michal Chino 2.KYU, Jakub Horák 2.KYU, Jan Kocourek 2.KYU, Vít Suchánek 2. KYU, Monika Prieselová 5.KYU)
2 – SK Judo 1990 Strakonice – 19 (Trenéři – Libor Pešek III.DAN, Alan Dubový I.DAN,Petr Pešek 1.KYU, Vít Špoula 1.KYU, Jiří Sedlecký 5.KYU)
3 – SKP Judo Písek – 13 (Trenéři – Jaroslav Branšovský III.DAN)
4 – Judo klub Kodokan – 4 (Trenéři – Karel Kříž II.DAN, Jitka Křížová I.DAN)
5 – Judo České Budějovice – 1

Kompletni fotky zde :

Fotky_1
Fotky_2